Informujemy, że dzień 24.12.2010 r. będzie w Firmie NYTKO dniem wolnym od pracy. 

nformujemy, że zostały podane planowane terminy przyszłorocznych naborów w ramach Działania 6.1 PO IG.  Najbliższy nabór planowany jest  od 21 lutego do 11 marca 2011 roku. Kolejne dwa: od 20 czerwca do 8 lipca 2011 roku oraz17 października do 4 listopada 2011 lub do wyczerpania alokacji na konkurs. Wszyskich zainteresowanych pozyskaniem dotacji w ramach Działania 6.1 PO IG zapraszamy do współpracy.

Zapraszamy do zapoznania się z informacją o terminach konkursów planowanych do ogłoszenia w roku 2011 w ramach 2 Osi priorytetowej Małopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego. 

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Starszy Konsultant ds. funduszy europejskich w Dziale Doradztwa Finansowego. Więcej informacji na temat rekrutacji można uzyskać w zakładce Kariera. 

Przypominamy, że cały czas trwa nabór do Działania 2.2 "Wsparcie komercjalizacji badań naukowych", Schemat B "Projekty inwestycyjne przedsiębiorstw z zakresu B+R". Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy

Informujemy, że wczoraj, 22 listopada 2010 o godzinie 16:00 zakończył się nabór wniosków dla mikroprzedsiębiorstw w ramach Działania 2.1 MRPO Schemat A. 

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Konsultant ds. rozwoju eksportu w Dziale Doradztwa Stategicznego. Więcej informacji na temat rekrutacji można uzyskać w zakładce Kariera. 

Informujemy, iż Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła nabór wniosków do Działania 8.2 PO IG "Wspieranie wdrażania elektronicznego biznesu typu B2B". Wnioski należy składać w terminie od 29 października 2010 r. do 30 listopada 2010 r. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do współpracy
Obecnie poszukujemy kandydatów z minimum rocznym doświadczeniem zawodowym na stanowiska: Konsultant ds. funduszy europejskich w Dziale Doradztwa Finansowego oraz Konsultant  ds. rozwoju eksportu w Dziale Doradztwa Strategicznego. Więcej informacj na temat rekrutacji można uzyskać w zakładce Kariera. 

Informujemy, że MAŁOPOLSKIE CENTRUM PRZEDSIĘBIORCZOŚCI ogłosiło nabór wniosków o dofinansowanie projektów ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i Budżetu Państwa w ramach Działania 2.1 "Rozwój i podniesienie konkurencyjności przedsiębiorstw", Schemat A "Bezpośrednie wsparcie inwestycji w MŚP". O wsparcie projektów inwestycyjnych mogą ubiegać się mikroprzedsiębiorcy z Małopolski. Wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku zapraszamy do współpracy. Więcej informacji o działaniu oraz naszej ofercie można uzyskać na naszej stronie internetowej lub pod numerem telefonu: 12 427 51 01

Z przyjemnością informujemy, że 7 wniosków przygotowanych przez naszą Firmę w ramach konkursu nr MCP/2.1.A/6.2010 dla małych przedsiębiorstw zostało pozytywnie ocenionych pod względem merytorycznym i wszyscy przedsiębiorcy uzyskali dotację (Informacja). Dla naszych klientów pozyskaliśmy 4 mln zł, co stanowi około 4% wartości wszystkich przyznanych dotacji. 

Informujemy, że 8 października upłynął ostateczny termin rejestracji wniosków do I i II etapu Działania 6.1. POIG „Paszport do eksportu”. Jednocześnie, wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku w kolejnej rundzie aplikacyjnej, która planowana jest na luty 2011 r., już teraz zapraszamy do współpracy. Więcej informacji o działaniu i naszej ofercie można uzyskać pod numerem telefonu: 12 427 51 01. 

Już w piątek kończy się nabór do Działania 6.1 PO IG. Dlatego też, tydzień ten jest ostatnim na podjęcie decyzji o uczestnictwie w tym działaniu. Aby rozpocząć współpracę wystarczy skontaktować się z naszym konsultantem pod numerem telefonu: 12 427 51 01 i poprosić o ofertę specjalną. W ciągu maksymalnie 1 dnia roboczego przygotujemy dla Państwa wniosek o dotację. Zapraszamy do współpracy. 

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie wnioski przygotowane przez naszą Firmę w II naborze wniosków w 2010 r. w ramach I etapu działania 6.1 POIG, zostały pozytywnie ocenione pod względem merytorycznym i wszyscy przedsiębiorcy uzyskali dotację (Informacja). 

Informujemy, że został ogłoszony III nabór wniosków w 2010 roku do działania 6.1 PO IG. Termin naboru: od 20 września do 8 października 2010 r. Wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców zapraszamy do współpracy. Szczegóły w zakładce Usługi

Informujemy, że 20 września rozpocznie się nabór wniosków do Działania 6.1 POIG. "Paszport do eksportu". Więcej informacji na temat dotacji, kosztów kwalifikowanych oraz sposobu ubiegania się o wsparcie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej. Wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku zapraszamy do współpracy. Więcej informacji o działaniu oraz naszej ofercie można uzyskać pod numerem telefonu: 12 427 51 01.

Informujemy, że 21 czerwca o godzinie 15:30 upłynął ostateczny termin składania wniosków do I i II etapu Działania 6.1. POIG „Paszport do eksportu”. Po raz kolejny przygotowaliśmy dla naszych klientów kilkadziesiąt wniosków. Dziękujemy za okazane nam zaufanie. Jednocześnie, wszystkich zainteresowanych złożeniem wniosku w kolejnej rundzie aplikacyjnej, która planowana jest na wrzesień br., już teraz zapraszamy do współpracy. Więcej informacji o działaniu i naszej ofercie można uzyskać pod numerem telefonu: 12 427 51 01. 

Z przyjemnością informujemy, że wszystkie 41 wniosków przygotowanych przez naszą Firmę w I naborze wniosków w 2010 r. w ramach I etapu Działania 6.1 POIG zostało pozytywnie ocenionych pod względem merytorycznym i wszyscy przedsiębiorcy uzyskali dotację (Informacja). 

Informujemy, że PARP ogłosiła kolejny nabór wniosków w ramach Działania 6.1 POIG. Termin naboru: od 31 maja do 18 czerwca 2010 r. Wszystkich mikro, małych i średnich przedsiębiorców zapraszamy do współpracy. Szczegóły w zakładce Usługi

Z przyjemnością informujemy, że dla naszego Klienta pozyskaliśmy dotację w wysokości 9,1 mln na utworzenie i wyposażenie Centrum Badawczo- Rozwojowego w ramach działania 4.5.2 POIG (Informacja). 

Z przyjemnością informujemy, że dla naszego Klienta pozyskaliśmy dotację w wysokości 14,3 mln na utworzenie i wyposażenie Centrum Badawczo- Rozwojowego w ramach działania 4.5.2 POIG (Informacja).

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi najnowszymi publikacjami naukowymi, poruszającymi tematykę uwarunkowań rozwoju eksportu polskich przedsiębiorstw na rynkach: holenderskim, hiszpańskim, włoskim, francuskim i irlandzkim.

Kontakt

NYTKO SA

Lubicz 17A
31-503 Kraków

T: +48 12 427 51 00
E:

 

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek od 9.00 do 17.00

Newsletter

Zapraszamy do wpisania się na listę subskrybentów Newslettera NYTKO®

Formularz zapisu >>>

NYTKO SA w liczbach

23 LATA - w 1997 r. Marcin Nytko rozpoczął działalność gospodarczą pod nazwą "NYTKO".

 

750 DOTACJI - dla naszych Klientów pozyskaliśmy ponad 750 dotacji.

 

1000 PROJEKTÓW - zakończyliśmy sukcesem ponad 1000 projektów.

 

529 KLIENTÓW - wyświadczyliśmy usługi dla 529 polskich firm.

 

550 REFERENCJI - otrzymaliśmy od naszych Klientów ponad 550 pisemnych referencji.

 

1.000.000 PLN UBEZPIECZENIE - posiadamy polisę OC Generali T.U. S.A. z sumą gwarancyjną 1 mln zł.

 

2.000.000 PLN KAPITAŁ - nasz kapitał własny (podstawowy, zapasowy i niewypłacony zysk z lat ubiegłych) wynosi ponad 2 mln zł, pozwalając na realizację z własnych środków długich i kosztownych projektów doradczych.