Strefa profesjonalisty

Aktualnie, wśród profesjonalistów, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Starszy Konsultant ds. funduszy europejskich (Kraków) i Analityk finansowy (Warszawa).

Starszy Konsultant ds. funduszy europejskich (Kraków)

Zakres obowiązków

  • Osoba zatrudniona na w/w stanowisku będzie odpowiedzialna za realizację projektów dotyczących pozyskania i rozliczenia dotacji z funduszy europejskich, w tym kontrolę jakości projektów sporządzonych przez Konsultantów/Specjalistów.

Oczekujemy:

  • szerokiej wiedzy w zakresie funduszy europejskich, w tym znajomości Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 oraz Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020;
  • doświadczenia zawodowego w zakresie pozyskiwaniu dotacji z funduszy europejskich (minimum 24 projekty zakończone sukcesem);
  • ukończonych studiów wyższych magisterskich o profilu ekonomicznym;
  • motywacji do rozwoju w doradztwie biznesowym;
  • komunikatywnej znajomości języka angielskiego;
  • referencje z dotychczasowych miejsc pracy będą dodatkowym atutem;
  • dyplomy i wyróżnienia za szczególne osiągnięcia na polu akademickim lub zawodowym będą dodatkowym atutem;
  • posiadane prawo jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • możliwość wykonywania częściowo pracy zdalnie (z domu);
  • wynagrodzenie początkowe powyżej średniej krajowej;
  • ambitną i odpowiedzialną pracę z dużą dozą samodzielności;
  • możliwość stałego podnoszenia kompetencji.

Sposób aplikowania

Analityk finansowy (Warszawa)

Zakres obowiązków:

  • samodzielne sporządzanie analiz i prognoz finansowych, stanowiących załączniki do wniosków o dofinansowanie, składanych przez przedsiębiorstwa w celu pozyskania dotacji unijnych;
  • kontrola jakości sporządzanych przez inne osoby analiz i prognoz finansowych, stanowiących załączniki do wniosków o dofinansowanie, składanych przez przedsiębiorstwa w celu pozyskania dotacji unijnych.

Oczekujemy:

  • doświadczenia zawodowego w sporządzaniu analiz i prognoz finansowych projektów inwestycyjnych, składających się z bilansu, rachunku zysków i strat oraz rachunku przepływów pieniężnych;
  • wykształcenia wyższego magisterskiego w zakresie finansów i rachunkowości;
  • podstawowej wiedzy w zakresie funduszy europejskich, w tym szczególnie znajomości zasad sporządzania analiz i prognoz finansowych w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020;
  • bardzo dużej skrupulatności w sporządzaniu dokumentów finansowych, w tym części opisowej.

Oferujemy:

  • stałą współpracę projektową (w oparciu o umowę o dzieło lub w innej ustalonej formie);
  • elastyczność w zakresie miejsca i czasu wykonania zleceń (czas realizacji standardowego zlecenia wynosi od 3 do 7 dni, zlecenie wykonywane jest zdalnie);
  • możliwość doboru liczby realizowanych zleceń w zależności od dyspozycyjności, w tym możliwość czasowego zawieszenia współpracy na dowolny okres (korzystamy jednocześnie z usług kilku analityków);
  • zaangażowanie w realizację ciekawych projektów w różnych obszarach tematycznych (badania i rozwój, inwestycje produkcyjne, eksport) i w różnych branżach gospodarki.

Kontakt

NYTKO SA

Lubicz 17A
31-503 Kraków

T: +48 12 427 51 00
M: +48 665 001 524

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek od 9.00 do 17.00