Strefa studenta

Aktualnie, wśród studentów uczelni wyższych, prowadzimy rekrutację na stanowisko: Asystent (praca biurowa od 20 do 30 godzin tygodniowo w oparciu o umowę zlecenie).

Zakres obowiązków

  • Odbieranie telefonów w sekretariacie.
  • Przyjmowanie i nadawanie poczty oraz przesyłek kurierskich.
  • Prowadzenie ewidencji poczty przychodzącej.
  • Monitorowanie bazy konkurencyjności i innych baz w zakresie ogłoszonych zapytań ofertowych.
  • Przygotowywanie ofert w postępowaniach o charakterze przetargowym.
  • Sporządzanie umów handlowych.
  • Bieżące aktualizowanie danych klientów w systemie CRM.
  • Sporządzanie baz danych potencjalnych klientów.
  • Przygotowywanie i wysyłanie (faksem, e-mailem, pocztą tradycyjną) dedykowanych ofert marketingowych B2B.
  • Realizacja innych zadań z zakresu administracji biura, w tym sporządzanie zestawień kosztów itp.

Oczekiwania

  • Student studiów licencjackich lub magisterskich (preferowane studia o profilu ekonomicznym lub humanistycznym).
  • Doskonała znajomość ortografii, gramatyki i interpunkcji oraz bardzo wysoka skrupulatność w sporządzaniu dokumentów pisemnych.
  • Umiejętność sprawnej obsługi pakietu Microsoft Office.
  • Zdolność do szybkiego wyszukiwania i przetwarzania informacji.
  • Umiejętność jasnej komunikacji myśli.
  • Dyspozycyjność minimum 20 godzin tygodniowo, od pn do pt, w przedziale godzin 9 - 17.
  • Posiadane referencje ze staży i praktyk będą dodatkowym atutem.
  • Średnia ocen powyżej 4,0 z dotychczasowego toku studiów będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (od 20 do 30 godzin tygodniowo, wynagrodzenie godzinowe - płatne miesięcznie).
  • Pracę w centrum Krakowa przy ulicy Lubicz, 5 minut pieszo od UEK.
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń w obszarze marketingu i administracji.
  • Udzielenie pisemnych referencji zawodowych po pozytywnej ocenie wykonanych zadań w ramach umowy.

Sposób aplikowania

  • Aplikacje bez powyższej klauzuli, nie będą rozpatrywane.

Kontakt

NYTKO SA

Lubicz 17A
31-503 Kraków

T: +48 12 427 51 00
M: +48 665 001 524

Godziny pracy:

poniedziałek – piątek od 9.00 do 17.00